Feladatok

  • Az értékesítési csapat felügyelete, motiválása, fejlesztése, teljesítményük értékelése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, panaszkezelés, elégedettségmérés, ügyfélszolgálat, valamint új ügyfelek felkutatása, megnyerése.
  • Napi értékesítésben való részvétel
  • Készletnyilvántartás kezelése, készletszintek optimalizálása, rendelések feladása, nyomon követés
  • Értékesítési adatok gyűjtése, elemzése, riportok készítése, trendek felismerése, javaslatok kidolgozása

Elvárások

  • Építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Vezetői képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Pozitív beállítottság
  • Önállóság

Előnyt jelent

Előnyt jelent az építőanyagok ismerete illetve a több éves vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • A szakmában elismert nagy múltú cég oszlopos tagjává válhatsz
  • Versenyképes fizetés
  • Kihívások – fejlődési lehetőség

Céginformáció

Magyar tulajdonban lévő, a piacon 33 éve stabilan működő, 120 főt foglalkoztató építőanyag kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég keres építőanyag értékesítői osztályvezető kollégát.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését bérigénnyel megjelölt önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: TÜZÉPKER KFT