Feladatok

  • Tervezők feltérképezése, látogatása, kapcsolatrendszer kiépítése és ápolása
  • Tervezők munkájának segítése, információkkal való ellátása a termékeink kapcsán
  • Részletes ismeretek szerzése a cég és konkurencia termékeiről, tevékenységéről
  • Termékelőnyök, -tulajdonságok összefoglalása, felhasználási javaslatok és termék összehasonlítások készítése
  • A megszerzett ismeretek alapján kiadványok, termékdokumentációk, képzési anyagok, termékbemutató anyagok, a tervezők munkáját támogató eszközök, szoftverek fejlesztésében való részvétel
  • Termékfejlesztés támogatása
  • Az értékesítési csapat munkájának segítése, támogatása
  • Kiállításokon, rendezvényeken, képzéseken való részvétel
  • Munkavégzés helye: Veszprémi központtal az ország egész területén.
  • A pozíció betöltéséhez olyan építő- és/vagy építészmérnök jelentkezését várjuk, aki az építőipar tervezői szegmensének lefedésével tevékenyen járul hozzá a vállalat hatékonyságának növeléséhez, sikerességéhez, szorosan együttműködve az értékesítés illetve az alkalmazástechnika területeivel.

Elvárások

  • Építész- vagy építőmérnöki végzettség
  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat az építőipar területén
  • Tervezést segítő szoftverek ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Ügyfél- és feladatorientáltság, dinamizmus és motiváltság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Érdekeltségi rendszer
  • Szolgálati gépkocsi
  • Fejlődési lehetőség egy felelősségteljes munkakörben
  • Változatos, izgalmas, kihívásokkal teli feladatok

Céginformáció

CEMIX Hungary Kft.,
több mint 30 éve van jelen a magyarországi építőipari piacon. Külföldi tulajdonban levő, Magyarországon és a környező országokban építőipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalat.
A magyarországi gyártók között az egyik legszélesebb termékportfóliót kínálja a színező és az alapvakolatoktól, felújítási rendszerektől a hidegburkolási termékekig, melyek lehetővé teszik a minőségi alapanyagok felhasználását az új építésű és felújítandó épületek esetén egyaránt.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát!
Cégnév: Cemix Hungary Kft.