Feladatok

  • Nagyszabású építészeti projektek vezetése a koncepcióalkotástól a kiviteli tervig
  • Egyedi és innovatív tervezési stratégiák kidolgozása és implementálása
  • Szoros együttműködés a projektcsapattal
  • Kliensekkel való kapcsolattartás, projektigényeik meghatározása és menedzselése
  • Az építészeti csapat mentorálása, fejlesztése és irányítása
  • Projektütemezés, költségvetés kezelése és minőségbiztosítás

Elvárások

  • Legalább 5 év tapasztalat generál tervezés területén, előnyben részesítjük azokat a jelentkezőket, akik vezetői pozícióban is dolgoztak
  • Kiemelkedő tervezési és vizualizációs képességek, beleértve a 3D modellezést
  • Proaktív hozzáállás, kiváló szervezőkészség és képesség a határidők betartására
  • Kiváló kommunikációs készség és képesség a csapatok összehangolására
  • Innovatív megközelítés és fenntartható tervezés iránti elkötelezettség
  • BSc/MSc diploma építészet területén
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Tervezői jogosultság
  • BIM tervezésben és technológiában szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol/német társalgási szintű nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, juttatások és bónuszok
  • Inspiráló és kreatív munkakörnyezet
  • Open stúdió-life
  • Közös konyha, kávé, gyümölcsök
  • Eredeti olasz hangulat és közvetlen átjárás a Ciao étterembe
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőségek országos szinten
  • Nemzetközi kapcsolatok és partnertalálkozók

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Mi vagyunk a Dunántúl legdinamikusabb építészcsapata, akik egyedülálló és merész tervezési megoldásainkkal formáljuk a jövő város- és iparképét.
Jelenleg egy tapasztalt és innovatív gondolkodású Vezető Építész Tervezőt keresünk, aki vezetői képességeivel erősíti csapatunkat és előremozdítja országos szintű projektjeinket.

#Pécs #Dunántúl #Budapest

#munkalehetőség #karrier #állás #építészkarrier #építész #építészet #magyarépítészet #design #innováció #kertvéllesy

A "Jelentkezés" gombra kattintva kérlek küld el fényképes önéletrajzodat és portfoliódat.

Cégnév: KERTVÉLLESY INGATLAN KFT.