Legyen sikeres velünk, csatlakozzon csapatunkhoz!

Magyarország egyik piacvezető ingatlan szolgáltatásokat nyújtó vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet kezelünk. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítjuk meg, amelyhez további szakemberekre van szükségünk!

Budapesti munkavégzéssel teljes munkaidőre és határozatlan szerződéssel

Építész-projektmenedzser

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Beruházási és kivitelezési projektek lebonyolítása az előkészítéstől a kivitelezésig együttműködve a társ szakágakkal
  • Ajánlatok és szerződések előkészítése
  • A kivitelezési munkák ellenőrzése, alvállalkozók irányítása
  • Átadási és üzembe helyezési eljárások lefolytatása
  • Elszámolások készítése, projektek utóértékelése
  • Kivitelezési projektek pályázataiban való közreműködés, műszaki fejezetek kidolgozása, árajánlatok összeállítása

Elvárások:

  • Építész mérnöki, vagy üzemmérnöki végzettség
  • Beruházásban vagy kivitelezésben szerzett minimum 2 éves gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés

Előnyök:

  • Felelős műszaki vezetői és/vagy műszaki ellenőri jogosultság
  • Tercköltségvetés készítő program gyakorlott használata

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú együttműködés lehetőség
  • Teljes körűen bejelentett foglalkoztatás, versenyképes jövedelem, évvégi bónusz
  • Képzési és fejlődési lehetőség
  • Motiváló környezet, összetartó csapat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafetéria, önkéntes nyugdíj-és egészség pénztári munkáltatói hozzájárulás
  • Évente megrendezésre kerülő céges rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Üzemmérnök
  • Projektmenedzsment

Amennyiben jelentkezni szeretne kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és bérigényét a – tárgyban megjelölve: Építész-projektmenedzser - Budapest – a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.