Feladatok

  • Fit-out munkák koordinálása és felügyelete
  • Kivitelezési munkák szervezése és irányítása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és alvállalkozókkal
  • Munkafolyamatok ellenőrzése a minőség és a határidők betartása érdekében
  • Projektjelentések készítése

Elvárások

  • Legalább 5 év releváns tapasztalat építésvezetői pozícióban
  • Szakági tervek vizsgálata
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek

Előnyt jelent

  • Előny az építőmérnöki vagy hasonló műszaki végzettség
  • Angol, lengyel, ukrán nyelvtudás

Amit kínálunk

  • 8 órás munkarend
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Modern és inspiráló munkakörnyezet
  • Stabil, megbízható hátterű cég

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Ha szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, és részt venni izgalmas és jelentős projektek megvalósításában, akkor csatlakozz hozzánk, és építsük együtt a jövőt!

A "jelentkezem" gomb megnyomását követően, várjuk fényképes önéletrajzod magyar nyelven!

Cégnév: Nagy Builder Kft.