Feladatok

  • Saját fizikai és alvállalkozói létszám munkavégzésének szervezése, irányítása, ellenőrzése.
  • Tervdokumentáció ellenőrzése, tervmódosítások nyomonkövetése.
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi szabályok betartása és betartatása.
  • Kapcsolattartás a megrendelő helyszíni képviselőjével és a társ-szakágak helyszíni vezetésével.
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése (Építési napló vezetése).
  • Projektmenedzser által kiadott feladatok elvégzése.
  • Projektmenedzser munkájának támogatása.
  • Felhasználandó anyagok pontos rendelése (kisebb mennyiségben).

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (Technikum).
  • Legalább 2-4 éves releváns szakmai tapasztalat.
  • Tervrajzok, elosztórajzok olvasási és értelmezési képessége.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség (Villamosmérnök).
  • AutoCAD szoftverismeret, jártasság.
  • Legalább alapszintű vagy társalgási szintű, szóbeli angol nyelvtudás.
  • Hetelés vállalása.

Amit kínálunk

  • A fix bejelentett alapbér megegyezes kérdése. Függ a tapasztalattól és a hozzáállástól.
  • Céges autó. Céges laptop, tablet. Céges SIM kártya vagy telefon.
  • Munkakörhöz kapcsolódó szakmai képzések finanszírozása.
  • Prémium minőségű munkaruha és védőfelszerelés.
  • A Nexus Constructions csapatának a projekthelyszíneken szaniterkonténert, irodakonténert és étkezőkonténert biztosítunk. Kávéval, hűtővel és mikróval.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Nexus Constructions főként lakossági és ipari épületek elektromos hálózatának kiépítésével foglalkozik. Mögöttünk áll egy egész tervezői csapat most, viszont olyan emberekre van szükségünk, akik a megvalósításban erősek, hogy általuk létrejöhessen egy új, stabilan és profin működő kivitelező csapat.
Fontos számunkra a kiegyensúlyozottság és a stabilitás. Kollégáinknak hosszútávú és stabil munkahelyet kínálunk, családias légkörrel, rugalmas és emberközpontú vezetéssel. Támogatjuk a szakmai fejlődésüket, céljaik elérését és terveik megvalósítását.

Várjuk örömmel a szakmai önéletrajzát!