Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Építéshelyszín operatív vezetése
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása
  • Építési napló vezetése
  • A generálkivitelező építésvezetőjével és műszaki ellenőrével való együttműködés
  • Használatbavételi eljárás ismerete, abban való aktív részvétel

Elvárások:

Téged keresünk, ha igazak rád az alábbi állítások:

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Villamosenergia elosztási ismereteid vannak
  • Ismered a kivitelezéshez használt villamossági anyagokat
  • Építőipari kivitelezési (irodaház, csarnok, ipari létesítmények) területen szerzett vezetői munkatapasztalatod van
  • Word, Excel ismeretekkel rendelkezel
  • Precizitás, megbízhatóság jellemez
  • Jó szervezőkészséged van
  • Határozott, magabiztos a fellépésed
  • Képes van az önálló munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Egyéb információ az állásról:

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző partnerünk számára keressük Építésvezető (elektromos) pozícióba legújabb kollégájukat, bővülés miatt.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p>Amit partnerünk kínál:</p> <ul> <li>Széleskörű, versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hoss