KÉSZ Metaltech Kft.

2500 fős létszám, 41 év a hátunk mögött, és elmondhatjuk, hogy a régió egyik legszínesebb portfóliója a miénk! Ez volna a KÉSZ Csoport! Ambiciózus terveink vannak, valamint az újdonságok iránti nyitottsággal igyekszünk nap, mint nap tenni a fejlődésért és hogy megálljuk a helyünket a gyors változások közepette is. Izgalmas projektekben mindegyik tagvállalatunknál részt vehetsz, de ebben a hirdetésben a KÉSZ Metaltech lehetőségét szeretnénk kiemelni számodra, ha Te is nyitott vagy ránk! A cég, az acél-és könnyűszerkezet építési projektek mellett esztétikai és ipari homlokzatok, valamint üvegszerkezetek és nyílászárók tervezésével, gyártásával, értékesítésével és szerelésével foglalkozik. Jelenleg építésvezető pozícióba keressük új csapattagunkat! Ha érdekes lehet számodra ez a lehetőség, olvass tovább!

Építésvezető (acélszerkezet szerelési terület)

Miben számítunk rád

  • Kivitelezés folyamatos helyszíni irányításában elsősorban ipari beruházásaink kapcsán
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálásában és kontrollálásában, különös tekintettel a műszaki tartalomra, a határidőre, a minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
  • A kivitelezési ütemtervek betartásában, a mindennapos munkavégzéshez szükséges feltételek biztosításában
  • A projekthez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosításában
  • A projektvezető munkájának aktív támogatásában

Rád építünk, ha...

  • Szakirányú középfokú és/vagy mérnöki végzettséged van
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (CAD, MS Office) – (MS projekt ismeret előny)
  • Projektszemléletű gondolkodásmód, céltudatosság, kitartás, problémamegoldó képesség jellemez
  • Változó projekthelyszínen történő munkavégzésre nyitott vagy
  • "B" kategóriás jogosítványod rendelkezésedre áll
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel

Munkádért cserébe

  • Egy 2000 fős építőipari nagyvállalat stabil tagja lehetsz, nálunk a biztos háttér garantált
  • Olyan nagyvállalat tevékenységében és top kategóriás beruházásokban vehetsz részt, amely nemcsak a magyarországi piacon, hanem a régióban is meghatározó és komplex szakmai kihívásokat rejtenek magukban
  • Komplex egészségbiztosítási szolgáltatási csomagunk keretén belül különféle egészségügyi szolgáltatásokat vehetsz igénybe díjmentesen vagy kedvezményes áron
  • Személybiztosítási programunk keretében minden munkavállalónkra baleset- és életbiztosítást kötünk
  • Kimagasló cafetéria kerettel jutalmazzuk kollégáink munkáját, melynek felhasználására többféle lehetőséged nyílik: SZÉP kártya, bölcsődei, óvodai ellátás, készpénz kifizetés
  • Ajánlási programunk keretében jutalmazzuk, ha új kollégánk közvetlen ajánlásod által nyer felvételt hozzánk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Érdeklődsz az acélszerkezetek, homlokzatburkolatok iránt, hiszen ezen a területen épületszerkezeti és épületburok megoldásokat alkalmazunk
  • Ha szívesen részt vennél nemzetközi viszonylatokban megvalósuló projekteinkben

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Mérnök
  • Építőmérnök
Cégnév: KÉSZ Metaltech Kft.