Feladatok

Csarnoképület és hozzá kapcsolódó közmű építéshez az alábbi munkakörbe munkatársat keres azonnali munkakezdéssel: Építésvezető

Feladatok

  • dokumentációk ellenőrzése, felmérések végzése a műszaki előkészítővel együttműködve;
  • a kivitelezés megfelelő haladásának biztosítása;
  • az alvállalkozói  létszám irányítása, ellenőrzése, az ezzel összefüggő dokumentáció vezetése
  • a műszaki dokumentációk pontos elvégzése,

Elvárások

Elvárások

  • rendelkezik min. középfokú műszaki- vagy épületgépész technikusi végzettséggel,
  • képes önállóan, igényes munkát végezni,
  • jó a szervező készsége.

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • a változatos és kihívást jelentő nagy projekteket,
  • önállóságot, bizalmat és támogatást,
  • a biztos háttérrel rendelkező munkáltatót,

Céginformáció

Az ÉPKERSERVICE ZRt,  több mint, 30 éves múlttal rendelkező építőipari vállalkozás.

Munkavégzés helye: Üllő

Nyugdíjasok és pályakezdők jelentkezésére is számítunk.

Épkerservice Zrt Debrecen Veres Péter u. 95.

Jelentkezés gombra kattintva és kérem csatolja az Önéletrajzát is.

Cégnév: ÉPKERSERVICE Zrt.