Feladatok

  • Építési munkák műszaki, szakmai irányítása, árajánlatok készítésében való részvétel
  • Ütemterv készítése és betartatása
  • Kapcsolattartás a társvállalkozókkal, beszállítókkal, megrendelőkkel, szakági vezetőkkel, műszaki ellenőrrel
  • Ajánlatadással kapcsolatos ügyintézés (beérkezett ajánlatkérés alapján a komplett ajánlatadási feladat lebonyolítása)
  • Anyagrendelések, eszközök, emberi erőforrások koordinálása
  • Projektek dokumentálásában való részvétel
  • Projektekkel kapcsolatos megbeszélések szervezése, ezeken való aktív részvétel
  • Alvállalkozók helyszíni közvetlen irányítása, ellenőrzése
  • Műszaki, munkavédelmi és minőségi előírások, szerződésben vállalt egyéb kötelezettségek betartása és betartatása az alvállalkozókkal és beszállítókkal

Elvárások

  • kivitelezésben jártas, szakmai gyakorlattal rendelkező, rugalmas, dinamikus, nagyfokú önállóságra képes szakembert keresünk főként Nyugat-Magyarországi munkáinkra.
  • Legalább építésztechnikusi végzettség

Előnyt jelent

  • Azonnali munkakezdés
  • Több éves kivitelezésben szerzett munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Építészmérnök végzettség

Amit kínálunk

  • KÖLTÖZÉSI/LAKHATÁSI TÁMOGATÁS
  • Kiemelt fizetés
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Magánélet és munka egyensúlyának megléte
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

A Kemendy és Társa Kft 100%-ban magyar tulajdonú társaság, amely generálkivitelezéssel foglalkozik. Több mint 20 éves szakmai tapasztalatunk, kiváló munkatársaink lehetővé teszik, hogy megbízható és pontos munkát végezzünk.

További információkért, referenciáinkért látogasson el oldalunkra: http://kemendykft.hu/