Feladatok

  • Kivitelezési tábornok: Irányítsd a kivitelezési folyamatokat az alapoktól a kulcsátadásig, biztosítva a minőséget és a határidők betartását.
  •  Kapcsolatépítő: Építs erős kapcsolatokat a beruházókkal, alvállalkozókkal és beszállítókkal, garantálva a zökkenőmentes együttműködést minden szinten.
  • Minőség őrzője: Felügyeld a munkálatok minőségét, és gondoskodj róla, hogy a legszigorúbb követelményeknek is megfeleljünk.
  • Problémamegoldás hadura: Kínálj az építkezés során felmerülő kihívásokra gyors és hatékony megoldásokat, mindig szem előtt tartva a projekt sikerét.
  • Ütemterv stratéga: Tartsd kézben a projekt ütemezését, és szervezd hatékonyan a munkát.

Elvárások

Oktatási alap: Építőmérnöki diploma vagy hasonló műszaki végzettség.
• Tapasztalat: Legalább 5 év építésvezetői tapasztalat (magasépítés, útépítés, közműépítés területen)
• Technikai szakértelem: Mélyreható ismeretek az építőipari technológiákról és eljárásokról.
• Vezetői képességek: Kiváló irányítási, kommunikációs és szervezési készségek, amelyekkel a csapatodat a siker felé vezeted.
• Precizitás: Pontosság és felelősségtudat minden feladat elvégzése során.
• IT ismeretek: MS Project, és PlanRadar szoftverek ismerete előnyt jelent
• Szabvány ismeretek
• E-Napló vezetési ismeretek

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Generálkivitelezési projektekben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk

Innovatív projektek: Dolgozz Magyarország legizgalmasabb és legnagyobb hatású építkezésein.
• Folyamatos fejlődés: Szakmai tréningek és továbbképzések, amelyek segítenek a legújabb technológiák és módszerek elsajátításában.
• Támogató munkakörnyezet: Egy csapat, ahol mindenki a közös célért dolgozik, és ahol a te vezetői képességeid igazán kibontakozhatnak.
• Versenyképes juttatások: Elismerjük és megjutalmazzuk a kemény munkát és az elkötelezettséget, versenyképes fizetéssel és juttatásokkal.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Stratos Magasépítő Zrt.-nél nem csupán épületeket alkotunk, hanem a jövőt formáljuk. Magyarország egyik leginnovatívabb generálkivitelezőjeként minden projektünk egy új mérföldkő, ahol a kiválóság alapkövetelmény. Most olyan Építésvezetőt keresünk, aki irányításával az álmok szilárd alapokra kerülnek, és a tervek valósággá válnak. Ha szenvedélyed az építés, és szeretnél egy dinamikus csapat élén dolgozni, akkor te vagy a mi emberünk.

Minden generálkivitelezési projekt egyik kulcsszereplője az Építésvezető. A projektek helyszíni organizácis feladatainak ellátássa, ütemezése, az első osztályú műszaki megvalósítás ellenőrzése a feladata. Egy igazi karmester, aki mindennap arra törekszik, hogy tökéletes szinergiát teremtsen a hangszeren játszók között. Így lesz végeredmény egy tökéletes hangverseny.

A nehéz építőipari helyzet ellenére Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő generálkivitelezői közé tartozunk, amit a folyamatosan növekvő árbevétel, és létszámunk is bizonyít.