Feladatok

  • épületgépész munkák vezetése;
  • saját létszámban lévő Munkavállalók és Alvállalkozók irányítása;
  • ütemtervek betartatása;
  • kivitelezések minőség ellenőrzése, technológiai követelmények betartatása;
  • kivitelezésben résztvevő Alvállalkozók munkájának felügyelete, ellenőrzése, az előírt technológia és a határidők betartásának megkövetelése;
  • Megrendelővel, műszaki ellenőrökkel való helyszíni kapcsolattartás;
  • kooperációkon való részvétel;
  • építési naplók naprakész vezetése;
  • projekt naprakész műszaki dokumentálása, nyomon követése;
  • beépítésre kerülő anyagok organizálása és felhasználásának követése;
  • balestevédelmi és munkabiztonsági előírások betartatása;

Elvárások

  • minimum középfokú szakirányú/technikus műszaki végzettség
  • 3 év szakmai gyakorlat
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • igényes és előrelátó munkavégzés
  • jó kommunikációs és kapcsolattartó képesség
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • műszaki affinitás
  • jó stressztűrő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • FMV jogosultság
  • Építőipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkahely
  • változó és inspiráló műszaki feladatok
  • kollegiális légkör, lendületes csapat
  • versenyképes munkabér
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények
  • jól megközelíthető
  • fejlődési lehetőség
  • munkavégzéshez céges gépjármű biztosítása
  • mobiltelefon
  • laptop

Céginformáció

Fontosnak tartjuk a precíz munkavégzést, a szabványok, a szerelési - és technológiai utasításokra vonatkozó előírások betartását.

Referenciáink: Duna Medical Center, Nokia, Auchan, Bosch, Bank Center

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: JOULE Épületgépészeti Kft.