Feladatok

  • Kivitelezési munkák teljeskörű helyszíni koordinálása és irányítása
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése és igazolások alátámasztása
  • Saját dolgozói létszám koordinálása és ellenőrzése
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése és ellenőrzése, valamint geometriai és mennyiségi felmérések végzése
  • Helyszíni kapcsolattartás megrendelőkkel és alvállalkozókkal
  • Teljesítésigazolások előkészítése és kezelése
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása és folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkabiztonsági előírások szigorú betartása a munkaterületen
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló szervezőkészség és hatékony problémamegoldó képesség
  • Kommunikatív személyiség
  • Utazási hajlandóság a projektek különböző helyszínein való munkavégzés érdekében
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalat az online építési naplók kezelésében és használatában

Előnyt jelent

  • Felelős műszaki vezetői végzettség
  • Angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos feladatkör
  •  Versenyképes jövedelem és évvégi juttatások
  • Stabil vállalati háttér és hosszú távú karrierlehetőség
  • Együttműködő és kommunikatív vezetőség, amely támogatja az alkalmazottakat
  • Céges autó, telefon, laptop
  • Munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Veresmester Ingatlanfejlesztő Kft. egy veresegyházi, 15 éves múlttal rendelkező építőipari generálkivitelező cég, amely főként közintézmények, saját beruházások és megrendelésre családi házak építésével foglalkozik. A munkálatokat saját műszaki irányítással, fizikai dolgozókkal és szak alvállalkozókkal együtt bonyolítjuk le. Igény szerint ellátjuk a munkák felelős műszaki vezetését is. Jelenleg Építésvezető pozícióba keressük új kollégánkat Veresegyház és körzetébe.

Jelentkezés módja fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.