Feladatok

Ipari és kereskedelmi csarnokok építésénél:

  • Kivitelezési munkák helyszíni irányítása (alvállalkozók és saját létszám)
  • Kivitelezés minőségellenőrzése,
  • Kapcsolattartás megrendelővel és társvállalkozókkal,
  • Műszaki dokumentáció készítés: helyszínre érkező anyagok átvétele, felmérési naplók, építési naplók, vezetése, pótmunkák kezelése

Elvárások

  • Szakirányú mérnöki vagy technikusi végzettség
  • Önállóság, jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, agilitás
  • Hasonló profilú cégnél szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Nagy projekteken szerzett tapasztalat  (2.000m2-40.000m2-es csarnokokat kivitelezünk)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató, barátságos légkör, munkakörnyezet
  • Biztos vállalati háttér
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon

Céginformáció

Cégünk ipari és kereskedelmi csarnokok kivitelezését végzi több mint 20 éve az ország egész területén.
Szakterülelteink: csarnokok acélszerkezeteinek gyártás-szerelése, lemezburkolatú homlokzatok és tetők kivitelezése, lapostetők hő- és vízszigetelése.