Feladatok:

  • Visonta bánya középfeszültségű villamos berendezések előírás szerinti üzemeltetésének szakmai felügyelete és irányítása valamint karbantartásának tervezése, karbantartási munkák szakmai felügyelete és irányítása

  • Az energiaellátási hálózaton végzett tevékenység végrehajtásához szükséges anyagok és alkatrészek igénylése

  • Szakterületére vonatkozó műszaki fejlesztések és külső vállalkozói szerződések előkészítése, felügyelete és koordinálása

  • Kapcsolattartás a társterületekkel

  • Szabadvezetéki és kábelhálózatok karbantartása, üzemeltetése, üzemzavarok elhárítása

  • Kis és nagyfeszültségű berendezéseken szerelési és kapcsolási műveletek irányítása

  • Villamos hibák behatárolása, elhárítása, kapcsolási műveletek irányítása, üzemzavarok kivizsgálása

  • Villamos biztonsági mérések felügyelete, irányítása, kábelszerelési munkák felügyelete

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat

  • Vezetői képességek

  • Higgadt, felelősségteljes magatartás, előrelátás, jó kommunikációs készség

  • Nagy- és kisfeszültségű erősáramú villamos berendezések átfogó ismerete

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér

  • Versenyképes jövedelem

  • áramdíj kedvezmény

  • ajánlási bónusz

  • hűség jutalom

  • üdülési támogatás

  • nyugdíjpénztári/egészségpénztári, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok

  • cafetéria

  • havi busz bérlet 90%-ának támogatása

  • üzemanyag hozzájárulás, 15Ft/km

  • igény esetén ingyenes szállás biztosítása vagy albérlet támogatás

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés: egy műszakos 8 órás (7:00-15:20)

Munkavégzés helye: Visonta

Szállás nem biztosított.

A jelentkezéshez kérlek csatolj önéletrajzot!

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Csiki Krisztina