Energiahatékonysági területen működő Partnerünk számára keresünk

az alábbi munkakörbe kollégát:

Energetikai auditor

A pozíció rövid bemutatása:

Ebben a pozícióban lehetőséged nyílik arra, hogy kulcsszerepet játssz a fenntartható energiagazdálkodási lehetőségek elterjesztésében.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Feladataid közé tartozik majd az energiahatékonysági beruházásokhoz kapcsolódó auditok teljes körű lebonyolítása, ami magában foglalja az ügyfeleinknél végzett energiafelhasználás részletes felmérését, az energetikai rendszerek alapos elemzését és a hatékonysági javítási lehetőségek azonosítását.
  • Ezen túlmenően az auditok során szerzett információk alapján energetikai tanúsítványokat készítesz, amelyek segítenek ügyfeleinknek megfelelni a jogszabályi előírásoknak és elérni energiahatékonysági céljaikat.
  • Szorosan együttműködsz majd a projektekben részt vevő kollégákkal, valamint az ügyfelekkel annak érdekében, hogy biztosítsd a hatékonyon kommunikációt és a projekteket sikeres megvalósulását.
  • Hetente egy alkalommal legyél jelen személyesen a budapesti irodánkban, hogy részese legyél a megbeszéléseknek és egyeztetéseknek.

Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat szükséged van:

  • Műszaki mester diploma preferáltan villamosmérnök, gépészmérnök, energetikai mérnök, épületgépész vagy létesítménymérnök szakirányon
  • Energetikai auditor vagy tanúsító vagy szakreferens jogosultság
  • Energetikai területen szerzett legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat, amely alatt már bizonyítottad a szakértelmedet és tapasztalatodat energiahatékonysági projektekben.
  • Folyamat- és rendszerszemlélet, mely segít abban, hogy átlásd és hatékonyan menedzseld az összetett energetikai rendszereket és folyamatokat.
  • Pontos, precíz munkavégzés, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy megbízható és minőségi munkát adj át ügyfeleinknek.

Amit nyújtunk

  • Szakértelmedet és lelkesedésedet versenyképes juttatási csomaggal honoráljuk;
  • Nyitottak vagyunk az új ötleteidre és támogató légkört teremtünk számodra;
  • Változatos és sokszínű feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat;
  • Stabil és megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velünk;
  • Rugalmas munkaidőbeosztás biztosítunk annak érdekében, hogy munkádat a legmagasabb hatékonysággal tudd ellátni, megőrizve a munka-magánélet egyensúlyát
  • Mobil telefont és laptopot is biztosítunk
  • Az irodai napokon családias hangulat és forró kávé vár majd Rád.
  • Számunkra fontos kollégáink egészsége, ezért egyedi egészségtudatos programokat kínálunk, hogy kívül belül egyaránt kirobbanó formában légy;
  • All You Can Move partnerként minden hónapban hozzájárulunk a sportbérletedhez, hogy igazán jól érezd magad a bőrödben;
  • MindentMent fogászati hálózat tagjaként, arra is odafigyelünk, hogy mosolyod mindig csillogó legyen;
  • Csapatépőinken és a céges rendezvényeinken pedig izgalmas és inspiráló atmoszférával találkozhatsz, ahol új tudással, élményekkel és energiákkal töltődhetsz.

Munkavégzés helye:

  • Országos, rugalmas munkavégzési hely budapesti központtal

Ha szívesen dolgoznál velünk és szeretnél hozzájárulni egy fenntarthatóbb jövőhöz, jelentkezz most!

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.

Köszönjük!

Get Work Trend Kft.

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Cégnév: Get Work Trend Kft