Feladatok

Generálkivitelezési projekt kapcsán:

  • A projektvezető szakmai irányításával a beruházások kivitelezési munkáinak előkészítése,
  • Tervek feldolgozása és mennyiségi kigyűjtések elkészítése,
  • Alvállalkozói, beszállítói árajánlatok bekérése, műszaki és számszaki ellenőrzése,
  • Szerződések feltételeinek meghatározása, előkészítése,
  • Műszaki adminisztráció elkészítése,
  • A projektvezető napi munkájának támogatása, a projektcsapat háttértámogatása.

Elvárások

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség, vagy technikusi végzettséggel hasonló pozícióban eltöltött legalább 5 éves tapasztalat,
  • Legalább 1-3 év ipari csarnoképítési kivitelezési területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office, AutoCad, Revit),
  • Nagyfokú önállóság, szervezőkészség, precizitás,
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • Alapszintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér,
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Családias hangulatú munkahelyi légkör.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Hajdu-Alu Zrt. az észak-alföldi régió meghatározó építőipari cégcsoportjának, a Szinorg csoportnak a tagjaként működik. Cégünk az építőiparban végzi a tevékenységét, fő profilunk a fém épületelemek, alumínium és műanyag nyílászárók gyártása és beépítése.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük, töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát.

Cégnév: HAJDU-ALU ÉPÍTŐIPARI ÉS FÉMSZERKEZETGYÁRTÓ ZRT.