Feladatok

  • Ellenőrzi a megrendeléseket, bevételezi és betárolja a beérkezett termékeket
  • Ellenőrzi a vevői megrendeléseket, az előírás szerinti dokumentálással kiadja a megrendelt tételeket
  • Vevőkkel telefonos kapcsolattartás, kommunikáció
  • A belső előírásoknak megfelelően dokumentálja a folyamatokat
  • Rendszeres készletellenőrzést végez
  • Időszakos feladatok:
  • Ellenőrzi a fokozottan ellenőrzött szerekkel kapcsolatos jegyzőkönyveket
  • Közreműködik a jelentések elkészítésében
  • Selejtezésre és megsemmisítésre kerülő termékek előkészítése és dokumentációja

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megfelelő fizikai állóképesség
  • Munkához való felelősségteljes és pozitív hozzáállás
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Érettségi
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése

Előnyt jelent

  • gyógyszertári asszisztensi végzettség
  • gyógyszertári tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű cégként hosszú távú munkalehetőség nyújtása
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + mozgóbér)
  • Céges buszjárat (Dunakeszi-Fót-Mogyoród-Erdőkertes, Budapest – Örs vezér tér)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Magyarország egyik piacvezető gyógyszer-nagykereskedő vállalataként munkatársainkkal együtt gondoskodunk arról, hogy a gyógyszerek a megfelelő időben a megfelelő helyre kerüljenek. „Egészséget szállítunk!”

Cégnév: Phoenix Pharma Zrt.