Feladatok

  • Felhasználási és szerződés nélküli helyen csatlakozó vezetékek, fogyasztói rendszerek ellenőrzése és felülvizsgálata.
  • Nem szerződésszerű állapot esetén a fogyasztásmérő és egyéb hatósági eljárásban szükséges eszköz kezelése és dobozolása.
  • Szükség esetén a gázmérő, nyomásszabályzó leszerelése, felszerelése, cseréje.
  • Műszaki biztonsági előírásoknak nem megfelelően üzemelő gázkészülék biztonsági előírást érintő üzemen kívül helyezése.
  • Szabálytalan vételezési ügyekben együtt működés hatóságokkal.
  • Munkavégzés dokumentálása munkalapokon, szabálytalan vételezés esetén helyszíni jegyzőkönyv felvétele, valamint a dokumentumok digitális formában történő kezelése.

Elvárások

  • Gázvezeték- és készülékszerelő szakképesítés.
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Gáz alatti munkavégzés szabályainak ismerete.
  • Jó problémamegoldó készség.
  • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • Gázszerelői mestervizsga bizonyítvány megléte.
  • Gázszolgáltatónál szerzett szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Kiemelkedő premizálási rendszer.
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél.
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel.
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat.
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben.

Munkavégzés helyszíne: Elsődlegesen Érd  és a környező települések.

Ezen kívül alkalmanként Pest, Szolnok, Nógrád és Heves megye területén is történhet munkavégzés.