Feladatok:

  • Főkönyvek- éves beszámolók rögzítése banki rendszerekben
  • Ratingelés, elemző kollégák munkájának támogatása
  • Esetenként riportok készítése, piacelemzés

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Számviteli, pénzügyi területen folytatott felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti minimum 20 óra vállalása, napi 4 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft lesz
  • Szakmai gyakorlat leigazolás

Előnyt jelent:

  • Szakmai angol nyelvvizsga
  • Közgadaságtani középfokú végzettség

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, csatold fényképes önéletrajzodat, majd kattints a "Jelentkezem" gombra. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet