Feladatok

Mivel fognak telni napjaid?
  • Gyártási utasítás alapján kiméred, csomagolód, címkézed az alapanyagokat, termékeket
  • Gyártási utasítások alapján fűszerek kimérése és termékek fűszerezése
  • Betartod a minőségbiztosítási előírásokat és a csomagolási ütemtervet
  • Kitöltöd a szükséges dokumentumokat
  • Fenntartod a higiéniai rendet

  • Üzemelteted az extrudergépet
  • Elvégzed a gyártással kapcsolatos adminisztrációkat
  • Felügyeled a gépeket és a gépek műszaki állapotát

Elvárások

A munkakör betöltéséhez rendelkezned kell:
  • monotonitás tűrőképességgel
  • jó állóképességgel
  • precíz, lendületes munkavégzéssel
  • középfokú vagy szakmunkás végzettséggel rendelkezel

Előnyt jelent

Értékeljük, ha elmondhatod magadról:
  • Élelmiszergyártásban szerzett tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk

Miért éri meg nálunk dolgozni?
  • Jó hangulatú és támogató csapatban dolgozhatsz.
  • Biztosítjuk számodra a szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Folyamatosan fejlődő, új technológiákkal dolgozhatsz.
Amit a munkádért cserébe kínálunk:
  • Havi bónusz
  • Iskolakezdési támogatás
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a cég termékeiből
  • Év végi prémium a cég teljesítményétől függően
  • Munkába járás támogatása
  • Ercsin belül céges buszjárat biztosítása
  • Csapatépítő programok, vállalati rendezvények
  • Munkaruházat, védőfelszerelés biztosítása
  • Munkabér:
  • A béred függ a pozícióhoz releváns tapasztalatodtól, képességeidtől, készségeidtől.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Biopont Kft. Magyarország piacvezető bioélelmiszer gyártó és forgalmazó vállalata, mely több évtizede meghatározó szereplője a piacnak. Cégünk egy igazán stabil, és folyamatosan fejlődő vállalat, ahol az emberi értékeket és a valódi sikereket ténylegesen megbecsüljük.

A "jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes szakmai önéletrajzát.
Cégnév: Biopont Kft.