Feladatok

  • a gépek kiszolgálása alapanyaggal (könnyű fizikai munka)
  • gépek működésének felügyelete
  • késztermék mozgatása

Elvárások

  • Szakmunkás vizsgával vagy érettségivel rendelkezel, megbízható munkaerő
  • Képes vagy számodra új technológiákat elsajátítani
  • Precíz, önálló munkavégzés és a minőségtudatos gondolkodás számunkra alapelvárás
  • A munkakör betöltésének feltétele az orvosi alkalmassági vizsgálaton való megfelelőség

Előnyt jelent

  • korábbi tapasztalat tejipari tevékenységből

Amit kínálunk

  • Stabil munkalehetőséget kínálunk egy fiatalos motivált csapatban
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiszámítható fizetés (alapbér, műszakpótlék)
  • Modern gyártástechnológia, szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Tiszta munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Tatán az ipari parkban dinamikusan fejlődő  Square Coffee Kft. élelmiszeripari cég termékgyártó és élelmiszeripari gépkezelő munkakörbe munkavállalókat keres, határozatlan időtartamra, teljes munkaidőben.

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.