Feladatok:

Vásárlók udvarias köszöntése, útbaigazítása, kiszolgálása

Felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához

Áruátvétel, árazás

Polcok feltöltése új áruval

Üzlet tisztán tartása

Elvárások:

Megbízhatóság, önállóság

Előnyt jelent:

Talpraesett, és szeret vevőkkel foglalkozni

Lelkes vagy és pozitív személyiség

Szeret csapatban dolgozni

A kereskedelem területén szerzett értékesítői tapasztalat, illetve idegen nyelv ismerete előny, de nem elvárás.

Amit kínálunk:

Megbízható, stabil bejelentett munkahely, teljes munkaidőben

Versenyképes bérezés

A jó teljesítménnyel és a fejlődéssel arányosan növekedő fizetés

Jó munkahelyi környezet

Lendületes, vidám csapat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni e-mailben, fényképes önéletrajzzal.

Céginformáció:

Szeretne egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni, ahol nap mint nap megbecsüléssel és szuper fizetéssel értékeljük a kitartó és szorgalmas munkát?

Akkor Önt várjuk, mint bolti eladó, teljes munkaidőben élelmiszer boltunkba!

Nem baj, ha pályakezdő, megtanítjuk mindenre!

Nálunk akár heti 4 napot is dolgozhat.

Mi rugalmasan állunk Önhöz!