Feladatok

  • kapcsolási rajzok alapján elektromos szekrények szerelése
  • erősáramú berendezések szerelése
  • a termelésben található gépek, berendezések villamos, szerelése, karbantartása
  • új gépek telepítésében való aktív közreműködés
  • felmerülő hibák okának feltárása, hibák megszüntetése

Elvárások

  • szakirányú középfokú végzettség (elektrotechnikus, elektronikai műszerész, irányítástechnikai műszerész)
  • utazási és kiküldetési hajlandóság (2-6 hét, belföld, külföld)
  • elektronikai területen szerzett tapasztalat
  • elektromos tervrajzok olvasása
  • áramkörök ismerete
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
  • tanulási hajlandóság
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés, megegyezés szerint
  • 1 műszakos munkarend
  • munkába járás támogatása
  • élet-, baleset- és betegbiztosítás
  • étkezési támogatás SZÉP kártyán
  • hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

  • A schoen+sandt Hungary Kft.  több mint 40 éve magas technológiai színvonalat képviselő elektrohidraulikus kivágó gépeket, egyedi automata gyártósorokat, célgépeket, valamint gépipari alkatrészeket gyárt, amivel bekerült a gépgyártók világának élvonalába.

A "Jelentkezés" gombra kattintással és fényképes önéletrajz csatolásával

Cégnév: schoen + sandt Hungary Gépgyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság