Feladatok

    • A drónfejlesztések elektronikai támogatása,
    • rendszerelemek, szenzorok integrálása,
    • elektronikai komponensek összeszerelése,
    • PCB beültetés, tesztelés
    • drónok és irányítóállomások elektronikai és szoftveres konfigurálása.

Elvárások

    • Szakirányú középfokú végzettség (elektrotechnikus, elektronikai műszerész, irányítástechnikai műszerész, mechatronikai vagy egyéb elektronikai terület),
    • 3 év szakmai tapasztalat,
    • Ardupilot, Mission Planner vagy QGroundControl alapszintű ismerete,
    • proaktív, fiatalos gondolkodás,
    • magasfokú tanulási vágy, igény az önképzésre,
    • minőségorientált szemlélet,
    • problémamegoldó képesség,
    • önálló feladatvégrehajtási képesség,
    • hajlandóság a „terepen” végzett munkára,
    • jó kommunikációs képesség,
    • felhasználó szintű PC ismeretek,
    • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély,
    • angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

    • Felsőfokú végzettség,
    • RC modellezésben szerzett tapasztalat,
    • dróntechnológia, vezérlőszoftverek mélyebb ismerete,
    • mikrokontrollerek (pl. Arduino, Raspberry) ismerete,
    • drónfejlesztésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

    • Versenyképes, a tudásszintet követő jövedelem,
    • szakmai karrier,
    • speciális képzések, tréningek,
    • folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség,
    • izgalmas, változatos tevékenység,
    • magas tudású, támogató csapat,
    • rendezett munkakörülmények,
    • nemzetközi projektek.

Céginformáció

A hazai drónrendszerek fejlesztésében és gyártásában kiemelkedő piaci szereplővé vált Rotors & Cams Zrt. elektrotechnikust keres. Ha jártas vagy az elektronikában, van tapasztalatod műszaki eszközök és drónok összeszerelésében, és szeretnél még többet tanulni a drónok belső lelki világáról, akkor téged keresünk bővülő csapatunkba.

A Jelentkezem gombra kattintva kérjük, csatold fizetési igényedet is tartalmazó szakmai önéletrajzod.
Cégnév: Rotors & Cams Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság