Feladatok

  • Elsősorban SMD forrasztás, NYÁK (nyomtatott áramkör) beültetés
  • Gyártási folyamat során adódó szerelési munkák elvégzése: alkatrészek beültetése, készülékek bekábelezése, kisebb mechanikus szerelési feladatok elvégzése.
  • Egyszerűbb beállítások elvégzése, esetenként tesztelés és bemérés.
  • Elektronikai készülékek alegységeinek az összeszerelése.
  • Anyagok összekészítése (például kábelezés, dobozolás, csavarozás).

Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Szakirányú középfokú végzettséggel (Elektrotechnikai ismeretek) rendelkezel
  • Van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
  • Műszaki szemléletű vagy
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemez
  • Jó a kézügyességed, van forrasztási tapasztalatod

Amit kínálunk

MIÉRT NAGYSZERŰ MUNKAHELY A BHE?

  • Innovatív, nívós szakmai környezetben dolgozhatsz
  • Családias, támogató munkakörnyezet vesz körül
  • Versenyképes fizetést és számos béren kívüli juttatást adunk (SZÉP kártya, mobiltelefon előfizetés, Egészségpénztári kártya...stb)
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig, 1 műszak (törzsidőn kívül rugalmas munkabeosztás)
  • Ingyenes parkolás az irodaház környékén

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft. rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat. A világ közel 30 országába exportálunk innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével együtt.