Feladatok

  • Közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel műszaki/minőségi kérdésekben és fejlesztési kezdeményezésekben
  • Kezelje az ügyfelek panaszait, és végezzen szoros együttműködést a csapatokkal a problémák azonnali kivizsgálása és megoldása érdekében, biztosítva az ügyfelek elégedettségét
  • Minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése és eljárások végrehajtása annak biztosítására, hogy a termékek megfeleljenek a minőségi szabványoknak és előírásoknak
  • Folyamatos fejlesztési kezdeményezések előmozdítása minőségi adatok elemzésével, trendek azonosításával, valamint korrekciós és megelőző intézkedések végrehajtásával a termékminőség javítása érdekében
  • Selejtkezelési rendszer működtetése és fejlesztése a minőségi javulás érdekében
  • Vevői reklamációk kezelése és priorizálása

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Szóban és írásban aktívan használt kommunikációs szintű angol
  • Erős elemző és problémamegoldó képességek
  • Proaktivitás
  • Kaizen, LEAN ismeretek

Amit kínálunk

  • Biztos háttér
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés a próbaidőt követően

Céginformáció

A DTI egy nemzetközi EMS irányvonalat követő, kiváló minőségű termékeket gyártó, dinamikusan fejlődő cég. Egyedi, személyre szabott elektronikai termékeket, elektromos vezetékeket és mechanikai berendezéseket tervezünk, tesztelünk és gyártunk. Teljes körű innovatív technológiai megoldásokat kínálunk partnereink számára a professzionális háztartási gépek területén.
Cégünk egy olyan környezetet képvisel, ahol az innováció áll a központban, ahol az egyéneket összeköti az új technológiák megismerésére irányuló törekvésük, ahol az egyéni tapasztalatok megosztása hozzájárul ahhoz, hogy közösségként, csapatként és emberként is fejlődni tudjunk.
Legyél te is része az innovációnak, csatlakozz csapatunkhoz!

A „ jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát!