Feladatok

  • Elektromos izomstimulátorok gyártása
  • Tesztelő berendezések használata
  • Sorozatgyártás támogatása, problémamegoldás
  • A fejlesztőcsapattal való együttműködés, szakmai egyeztetés
  • Szakszerű javítás elvégzése, javítási adatok rögzítése,

Elvárások

  • Elektronikai műszerész végzettség
  • Proaktivitás, precíz munkavégzés
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás (középszint

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli feladatokat
  • Betanulást tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatot
  • Garantált szakmai fejlődést
  • Kellemes munkakörnyezetet és biztos munkahelyet
  • Versenyképes bérezést

Céginformáció

"Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!

Cégnév: XBody Hungary Kft.