Feladatok:

  • A vállalat területén található pneumatikus, elektromos és elektronikus gépek, berendezések javítása, karbantartása

  • Jelölő és ellenőrző berendezések termelési tervnek megfelelő előkészítése és átállítása

  • Karbantartási tervnek megfelelően gépek, berendezések felújítása

  • Tartalék alkatrészek mennyiségének folyamatos figyelemmel kísérete és jelentése

  • Termelő sorok rendellenességeinek azonnali elhárítása, sorvezetőkkel történt egyeztetések alapján

  • Aktív részvétel a fejlesztésekben és projektekben

  • A problémák megoldásainak kezdeményezése, ajánlása illetve a megoldások végrehajtása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (pl. műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus, stb.)

  • Elektromos karbantartási területen/műszerész munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat

  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget

  • Versenyképes bérezési és juttatási csomagot

  • Magas műszakpótlékot

  • Saját gyártású termékekből álló ajándékcsomagokat

  • Vállalati buszjáratot a környező településekről

  • Utazási támogatást a gépjárművel érkezők számára

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Takács Kata