Feladatok

  • rendszeres (heti/féléves/éves) karbantartási feladatok ellátása és dokumentációja a karbantartási terv szerint,
  • gyártó berendezések, egyéb berendezések meghibásodásának elhárítása,
  • külsős szervízpartnerek támogatása a karbantartási, javítási feladatok ellátásában,
  • gépbeállítók szakmai támogatása,
  • épületkarbantartási feladatokban részvétel,
  • karbantartást érintő általános projektekben történő részvétel,
  • műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása.

Elvárások

  • villanyszerelő végzettség,
  • min.1-3 éves szakmai tapasztalat ipari környezetben, gyártó cégnél, karbantartás szakmai területen,
  • fejlődési készség, precíz, önálló munkavégzés, problémamegoldó szemléletmód,
  • stressz tűrő képesség, jó kommunikáció képesség,
  • B kategóriás jogosítvány (saját gépjármű) – tömegközlekedéssel nem/nehezen megközelíthető munkavégzési hely.

Amit kínálunk

  • folyamatos fejlődési lehetőséget,
  • támogató vezetést, rugalmasságot,
  • határozatlan idejű alkalmazotti jogviszonyt, hosszú távú együttműködés lehetőségét,
  • dinamikus, összetartó családcentrikus csapatot, barátságos szervezeti kultúrát, igényes, modern munkakörnyezetet,
  • munkakörödhöz illeszkedő, piacképes jövedelem csomagot, teljesítményrendszert,
  • próbaidőt követően egészségbiztosítási csomagot,
  • bejárás teljes támogatását,
  • díjazzuk a klassz és hasznosítható ötleteidet,
  • jelentős ajánlási bónuszt, amennyiben segítségünkre vagy megfelelő kollégát találni,
  • egyéb közösségformáló dolgozói programokat, kedvezményeket.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az INDUPRO Kft. 20 éves szakmai múltjával minden lézeres technológiai feladatra megoldást nyújt!
A nap mint nap tapasztalható rohamos technikai fejlődés és az ipari szereplők újabb és újabb technológiai kihívásai egyre fejlettebb műszaki megoldásokat kívánnak meg.
Cégünk ezekre, és a holnap kihívásaira specializálódott, hogy ne legyen olyan technológiai feladat, amelyre ne tudnánk ipari megoldást nyújtani partnereink részére.
Kiterjedt ipari kapcsolatainknak köszönhetően szakértelmünk az autó- és elektronikaipartól egészen az energetikai iparágig terjed, merüljön fel bármilyen lézeres megmunkálási feladat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.