Feladatok

Mik lennének a feladataid:
· Magabiztosan kezeled a pénztárgépet
· Résztveszel az áruátvételben és kihelyezésnél
· Üzlet nyitásához és zárásához kapcsolódó feladatokat látsz el
· Kiemelt figyelmet fordítasz az áruvédelemre a biztonsági előírásainknak megfelelően
· Az üzletteret vásárlói szemmel tudod nézni, ügyelsz a tisztaságra, rendezettségre
· Barátságos, pozitív személyiséggeddel segíted a vásárlóinkat

Elvárások

Mit keresünk benned:
· Rendelkezel eladói tapasztalattal, ideális esetben ruházati területről
· Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
· Vevőorientált szemléletmód jellemez
· Pozitív, nyitott és lelkes személyiség vagy

Amit kínálunk

Miért válassz minket?
· Elsők között találkozhatsz a legújabb trendekkel
· Figyelünk rád, megtanítunk mindenre és utána sem hagyunk magadra
· Valódi fejlődési lehetőséget, karrierutat kínálunk
· Rendszeres csapatépítőket és workshopokat tartunk, hogy minél erősebb legyen a csapatszellem
· Helyi tömegközlekedési bérlettámogatást adunk és a munkába járásodat is támogatjuk
· Dolgozói ajánlási programunk által bónuszban részesülhetsz
· 25%-os dolgozói kedvezménnyel vásárolhatsz márkáinknál
· Nemzetközi cégcsoport tagja lehetsz, nemzetközi fejlődési lehetőségekkel

Céginformáció

Formáld velünk a divat világát az LPP-nél! Csatlakozz a közép- és kelet-európai divatvilág egyik legnagyobb képviselőjéhez, ahol az ambíció és a kreativitás találkozik. Öt ikonikus márkánkkal - Reserved, Cropp, House, Mohito és Sinsay - 39 piacon, közel 30.000 kollégánkkal teszünk minden nap azért, hogy mindenki megtalálja a saját stílusát.
Légy része dinamikus növekedésünknek egy csapatban, amely értékeli a tehetségedet, a bátorságodat és valódi karrierutat biztosít számodra!
Az LPP Hungary Kft. dinamikusan fejlődő csapatába keresünk pörgős és megbízható eladót. Ha kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel és szívesen dolgozol a divat világában, akkor jelentkezz hozzánk!

Várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!