Feladatok

  • vevők kiszolgálása
  • üzlet, próbafülkék rendben és tisztántartása
  • üzlet ill. a raktár töltése, rendszerezése
  • adminisztratív feladatok (nyitással és zárással kapcsolatos teendők)
  • kassza kezelése
  • részvétel minden munkafolyamatban, ami az üzlet életét érint

Elvárások

Amit tőled várunk:
• gyakorlatiasság
• energikus, pozitív hozzáállás
• csapatmunka

Amit kínálunk

  • jó fizetés, prémiumok
  • munkaruhák
  • 30%-os kedvezmény a Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo és Tezenis üzletekben
  • heti öt, átlagosan 8 órás munkanap
  • SZJA mentesség 25 év alatti munkavállalóknak
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • toborzási prémium új kollegák ajánlásáért
  • tréningek, képzések a saját C-people applikációnkban
  • fejlődési lehetőség (managereink 80%-a cégen belülről érkezik)
  • utazási támogatás

Jelentkezni a lenti “Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz
Cégnév: Calzedonia Hungary Kft.