Európai diszkontlánc vagyunk.
Sikereinket munkavállalóink elkötelezettségének köszönhetjük.

Eladó-Pénztáros (Szentes)

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • kiszámítható bér és juttatási csomag (Mt. által meghatározott pótlékokkal, cafeteria, munkába járási támogatás, teljesítményösztönző bónusz, ajánlási bónusz)
  • akár 10-20 %-os dolgozói kedvezményt
  • ingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot (életvezetési, pénzügyi, jogi tanácsadás)
  • professzionális betanítási programot
  • lehetőséget a cégen belüli előrelépésre (a vezetői pozícióink több, mint 60%-át belső kinevezéssel töltjük be)

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • a vásárlóink udvarias kiszolgálása
  • az áru kihelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • pénztárosi feladatok gyors és pontos elvégzése

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • barátságos vagy és szívesen dolgozol emberek között
  • jó kommunikációs készséggel bírsz
  • megjelenésedre és környezetedre igényes vagy
  • nem okoz nehézséget a 8 és 12 órás munkarend, valamint a hétvégi munkavégzés
  • előny, ha rendelkezel kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalattal