Feladatok

Feladataid lesznek, hogy:
  • segíted a vásárlókat a megfelelő termékek ajánlásával,
  • kiszolgálod őket a csemegepultban,
  • pontosan elvégzed a kasszázással és pénzkezeléssel járó feladatokat,
  • kipakolod az beérkező árukat a polcrészedre, ahol a szavatossági idők ellenőrzésére és az állandó tisztaságra is kellő figyelmet fordítasz

Elvárások

Két műszak vállalása heti váltásban.

Az üzlet nyitva tartása:
hétfőtől-péntekig 6:00-19:00-ig kettő műszakban,
szombaton 6:00-13:00-ig egy műszakban,
vasárnap 7:00-12:00-ig egy műszakban.

Előnyt jelent

  • Ha van gyakorlatod a pénztárgép kezelésében,
  • magabiztosan kezeled a bankkártya-leolvasót, vonalkód-leolvasót, elektronikus mérleget,
  • csemegepulti gyakorlatod van, vagy hajlandó vagy megtanulni az evvel járó feladatokat,
  • gyorsan tanulsz kódokat, amik a mindennapi munkádhoz szükségesek.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentést biztosítunk neked fix alapbérrel+műszakpótlékkal+ezen felül Szép Kártya juttatással.
  • Szabadságodat nálunk kiveheted, a havi beosztásod pedig tervezhető.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk minden munkatársunkkal.
  • Vidékiek esetén bejárási támogatást adunk.

A jelentkezés gombra kattintva csatold szakmai önéletrajzod!
Cégnév: ALFÖLD-SZEGED KFT.