Feladatok

Eladó-pénztáros munkatársat keresünk a teljesen megújuló Rókusi ABC-be!

Az új üzletben új feladatok is várnak rád a megszokott élelmiszer üzleti teendők mellett.

A kasszázás mellett hod-doggal is bővül kínálatunk, így oda is be kell tanulnod. Illetve, részt fogsz venni az újra nyitás előtti teendőkbe is.

E mellett a megszokott feladatokat is megtanítjuk:
  • segíted a vásárlókat a megfelelő termékek ajánlásával,
  • pontosan elvégzed a kasszázással és pénzkezeléssel járó feladatokat,
  • kipakolod a beérkező árukat a polcrészedre, ahol a szavatossági idők ellenőrzésére és az állandó tisztaságra is kellő figyelmet fordítasz.

Elvárások

Két műszak és a szombati munkavégzés vállalása.

A bolt nyitva tartása:
hétfőtől-péntekig 5:30-21:00-ig két műszakos,
szombaton: 6:00-14:00-ig egy műszakos,
vasárnap az üzlet zárva tart.

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

Ha van gyakorlatod vendéglátásban, büfében vagy benzinkúton.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentést biztosítunk neked fix alapbérrel és plusz havi jutalommal.
  • Szabadságodat nálunk kiveheted, a beosztásod pedig tervezhető.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk minden munkatárssal.

Férfiak és nők jelentkezését is várjuk!

Az üzlet címe: Szeged, Kossuth Lajos sgt. 45., Rókusi ABC

A jelentkezem gombra kattintva kérjük, hogy csatold önéletrajzod!