Feladatok

Egy hosszútávú és stabil munkahelyet keresel?
Ha igen, akkor téged keresünk eladó-pénztáros pozíciónkba.

Főbb feladatok, munkák:
  • hogy segíted a vásárlókat a megfelelő termékek ajánlásával,
  • kiszolgálod őket a csemegepultban,
  • pontosan elvégzed a kasszázással és pénzkezeléssel járó feladatokat,
  • kipakolod a beérkező árukat a polcrészedre, ahol a szavatossági idők ellenőrzésére és az állandó tisztaságra is kellő figyelmet fordítasz.

Elvárások

Szakirányú szakképzettség vagy élelmiszer üzletben szerzett gyakorlat feltétel.

Az üzletünk nyitva tartása:

hétfőtől-szombatig: 6.00-22.00 óráig,
vasárnap: 7.00-15.00  óráig.

A műszakok heti váltásban vannak (délelőtt, délután).

Előnyt jelent

  • van gyakorlatod a pénztárgép kezelésében,
  • magabiztosan kezeled a bankkártya-leolvasót, vonalkód-leolvasót, elektronikus mérleget,
  • csemegepulti gyakorlatod van, vagy hajlandó vagy megtanulni az evvel járó feladatokat,
  • gyorsan tanulsz kódokat, amik a mindennapi munkádhoz szükségesek.

Amit kínálunk

  • Bejelentést biztosítunk neked fix alapbérrel.
  • Szabadságodat nálunk kiveheted, a beosztásod pedig tervezhető.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk minden munkatársunkkal.

A munkavégzés helye: Kálvária téri ABC, 6725 Szeged, Kálvária tér 26.

A Jelentkezem gombra kattintás után csatold önéletrajzod a jelentkezéshez.
Cégnév: FRISS MARKET Kft.