Feladatok

Eladó-pénztáros munkatársat keresünk csapatunkba!

Feladatod lesz:
  • hogy segíted a vásárlókat a megfelelő termékek ajánlásával,
  • pontosan elvégzed a kasszázással és pénzkezeléssel járó feladatokat,
  • feltöltöd az árukat a polcrészedre, ahol a szavatossági idők ellenőrzésére és az állandó tisztaságra is kellő figyelmet fordítasz.

Elvárások

Élelmiszer kereskedelemben szerzett gyakorlat/tapasztalat.
Két műszak és a szombati munkavégzés vállalása.

Az üzletünk nyitva tartása:
hétfőtől-péntekig: 6:00-18:00-ig,
szombaton: 6:00-13:00-ig,
vasárnap zárva tartunk.

Előnyt jelent

Előnyt jelent , ha van gyakorlatod a pénztárgép kezelésében és árufeltöltésben.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentést biztosítunk neked fix alapbérrel és plusz havi jutalommal.
  • Szabadságodat nálunk kiveheted, a beosztásod pedig tervezhető.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk minden munkatárssal,
  • és ha vidékről jársz be, akkor utazási támogatást biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló

A jelentkezem gombra kattintva kérjük csatold önéletrajzod.