Feladatok

  • vásárlók kedves kiszolgálása
  • áru átvétele
  • pultok feltöltése
  • pénztárgép precíz kezelése
  • pontos napi elszámolás
  • aktív részvétel az üzlet napi működésében
  • üzlethelyiség tisztántartása

Elvárások

  • mosolygós, barátságos, kommunikatív személyiség
  • vevőorientált szemlélet
  • megbízhatóság, lojalitás
  • kiváló csapatszellem
  • gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • jó terhelhetőség

Előnyt jelent

Pékségben vagy élelmiszer kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • több mint 10 éve működő, magyar cég nyújtotta biztos háttér
  • teljes munkaidős bejelentett állás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú csapat, akik segítenek a betanulásban
  • betanulás után elérhető nettó bér havi 300.000 - 330.000 Ft

Munkavégzés helye:
1117 Budapest, Hengermalom út, Újbuda Center

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Újbuda Centerben lévő Lipóti Pékségünk vidám, fiatalos csapatába keressük új munkatársainkat

Minden segítséget biztosítunk, hogy minél hamarabb csapatunk teljes értékű tagja legyél!
Gyere el hozzánk egy próbanapra!
Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk.