Feladatok

  • Piacvezető, prémium márkák értékesítése a ruházati részlegünkön
  • A kassza és a pénztárgép kezelése
  • Áruátvétel
  • Árukihelyezés

Elvárások

  • Pozitív hozzáállás és jó kommunikációs képesség
  • Szakmai tapasztalat a kereskedelemben
  • Nyitottság a csapatmunkára és az outdoor aktivitások iránt

Előnyt jelent

  • Kasszás tapasztalat
  • Az áruházban található termékek ismerete
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Egy lendületes, barátságos csapat, ahol valóban számít a véleményed
  • Stabil munkahely egy folyamatosan fejlődő és megbízható cégnél
  • Ingyenes falmászás a Mountex Boulderben

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Büszkék vagyunk a gyökereinkre. A Mountex 1990-ben született és alapítója arra tette fel életét, hogy saját tapasztalataira támaszkodva a mai kalandvágyó nemzedék álmaihoz a hátteret biztosítsa. Ha a Mountex-nél dolgozol, egy olyan csapat része leszel, ahol a támogató és barátságos légkör alapvető érték. Minden munkatársunk közösen dolgozik azon, hogy ne csak a vásárlóink, hanem egymás számára is pozitív, inspiráló környezetet teremtsünk. A munkahelyi hangulatot az egymás iránti tisztelet és a közös célok elérése iránti elkötelezettség jellemzi, így mindig biztos lehetsz benne, hogy nemcsak szakmailag, hanem emberileg is támogatva leszel.

A Mountex-nél úgy gondoljuk, hogy az outdoor mindenkié. Minden kollégánk egyedi készségekkel, tapasztalatokkal és nézőpontokkal gazdagítja csapatunkat. Olyan munkatársakat keresünk, akik sokszínű munkamódszereket alkalmaznak, képesek közösséget építeni, és nyitottak a folyamatos tanulásra és figyelemre.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzodat.