Feladatok

Kistarcsai motorkerékpár kereskedésbe keresünk rátermett munkatársat.
Feladatai:
-motorkerékpár és alkatrész értékesítés,
- csomagok összekészítése, futárszolgálatnak történő átadása,
- telefonhívások kezelése,
- árajánlatok írása
- ügyfelek higgadt kezelése.
Nem hátrány, ha láttál már motort közelről, ki tudsz cserélni egy akksit, föl tudsz tenni egy plexit és elbírsz egy nagytestű robogóval.
Csak hétköznap dolgozunk, cégünk másfél évtizedes múltú kis családi vállalkozás, jó légkör, normális fizetés.

Elvárások

Lojalitás
Érettségi
Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

Műszaki ismeret
Fizikai teherbíró képesség, (motorok mozgatása)

Amit kínálunk

Szabad hétvége
Normál bérezés

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: CHRISMOTO Kft.