Feladatok

  • Az üzletbe betérő vásárlók fogadása, igényeik pontos felmérése
  • Az igényekre megoldást nyújtó termékek ajánlása, információ átadása
  • Szemvizsgálatra érkező vásárlók adminisztrációja
  • Rendelések felvétele és kiadása, a szemüvegek megfelelő formára igazítása
  • Pénztárkezeléssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Az üzlettér rendben tartása
  • Reklamációkezelés

Elvárások

  • Legyen minimum 3 év tapasztalatod optikai szaküzletben
  • Legyen látszerész végzettséged
  • Merj felelősséget vállalni a döntéseidért
  • Légy kedves, állj nyitottan más emberekhez
  • Tudj megfelelően kommunikálni, keresd a lehetőséget a kapcsolatteremtésre
  • A munkában légy kreatív, önálló és felelősségteljes
  • Akarj fejlődni és legyél nyitott az új információkra
  • Gondolkodj hosszú távon – mi is így gondolkodunk!

Előnyt jelent

  • Optometrista végzettség és tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes havi fix bér + teljesítményalapú mozgóbér
  • Szakmai tréningek
  • Előrelépési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény a saját márkás termékekre

Céginformáció

Szeretnél részese lenni a hazai optikai piac legújabb sikersztorijának?

Hiszel abban, hogy nincs annál jobb, minthogy a munkában töltött idő tele legyen sikerélményekkel, pozitív visszajelzésekkel?

Elvárod, hogy hó végén ne csak szavakban, hanem fizetésben is megnyilvánuljon az elismerésed?

Ha kérdéseinkre IGEN a válaszod, téged keresünk újonnan nyíló gyöngyösi optikai szaküzleteinkbe Látszerész / Eladó pozícióba.

Nálunk a személyre szabott látásélmény a vezérelv, így mindenki azt kapja, amire valóban szüksége van.

Jelentkezni fényképes önéletrajzod és havi nettó fizetési igényed megküldésével tudsz a „Jelentkezem” gombra kattintva.