Feladatok

Csapatunk dolgozni szerető, fiatal és jókedélyű szakemberekből áll.
Ha magadra ismersz akkor Te vagy az új kollégánk!

Cégünk stabilan fejlődik évről-évre, melyhez szükséges a szakképzett munkaerő, ezért hosszú távra keresünk kozmetikus gyakorlattal rendelkező munktársat eladó / recepciós munkakörbe Csepeli üzletünkbe.

Feladatok

  • Kiszolgálás, kassza kezelés, raktár kezelés
  • Rendelések felvétele, elkészítése
  • Képzéseinkkel, termékeinkkel kapcsolatos szakmai segítségnyújtás szakembereknek
  • Kapcsolattartás vevőkkel, partnerekkel
  • Tanfolyamra, kezelésre érkezők fogadása, tájékoztatása
  • Áru összekészítés, futárnak átadás, áruátvétel
  • Oktató kolléganő esetleges helyettesítése
  • Időszakosan kozmetikus tevékenység végzése (hiteles információkat akkor tudsz adni a pultban, ha minél több területen rendelkezel a legújabb kozmetikai ismeretekkel)

Kérjük csak akkor jelentkezz, ha rendelkezel kozmetikus gyakorlattal és maradéktalanul megfelelsz a minimum követelményeknek, illetve ha hosszú távon el tudod képzelni a fent nevezett feladatok ellátását.

Elvárások

Minimum követelmények

  • Magas fokú precizitás önmagadra és a munkádra egyaránt (a csomagok összeállítása jelenlegi kollégáink esetében hibamentes, így kiemelt követelmény a precizitás)
  • Kozmetikus végzettség és gyakorlat (a vevőink szakemberek, így egy szakmabeli adhat hiteles információkat, valamint oktató kolléganőnk esetleges helyettesítéséhez is szükséges)
  • Kiemelten ápolt és igényes megjelenés
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Magas szintű problémakezelő képesség
  • Elsősorban XXI. kerülethez közeli lakhely
  • Gyakorlati szintű számítógépkezelési ismeretek word, excel, pdf

Előnyt jelent

  • Műszempilla, mezopen, mezoterápia gyakorlat
  • Sminktetoválói gakorlat
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk

  • Folyamatos innováció
  • Kozmetikus tudásod a legmagasabb szintre emelheted
  • Emberséges tulajdonosi hozzáállás, fiatalos, laza és jókedvű csapat
  • 400.000,- Ft Nettó havi fizetés
  • 25 év alattiak esetébenmég az adókedvezmény is a tiéd!
  • Bejelentett munkaviszony, törvény (életkor) szerinti szabadság
  • Napi 8 óra munkaidő (+ kötelező 20 perc pihenőidő) 8:50-17:10, hétvégén zárva tartunk.
  • Nincs túlóra

Céginformáció

Cégünk kozmetikai készülékeket és technológiákat importál, melyeket belföldön kozmetikusoknak értékesít.

Több európai, amerikai és távol-keleti céget képviselünk hazánkban. Saját tulajdonú üzleteinkben végezzük az oktatást, értékesítést és referencia szalonként is működünk.

Üzleteink Szigetszentmiklóson és a XXI. kerületben találhatók. 1991-óta a szépségiparban tevékenykedünk.

Magasan képzett kollégáinknak köszönhetően a vírushelyzetben és azóta is stabilan működtünk.

Cégnév: ACE-IMPORT Kft.