Feladatok

  • gyógyászati segédeszközök és lábbelik kiskereskedelmi értékesítése
  • vénykezelés és adminisztrációs tevékenység
  • számlák készítése, pénztár kezelése
  • érdeklődő vásárlók professzionális tájékoztatása

Elvárások

          gyógyászati segédeszköz forgalmazói végzettség
  • vénykezelési tapasztalat
  • kiváló kommunikációs készség, értékesítői véna
  • biztos számítógép-kezelési ismeretek és precíz adminisztratív munkavégzés
  • empátia a sérült vagy idős emberekkel való foglalkozás során
  • kedves személyiség és igényes megjelenés

Előnyt jelent

  • GYSE forgalmazásban szerzett tapasztalat
  • Cipőbolt eladói tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • rendezett munkakörnyezet
  • nyugdíjas, részmunkaidős jelentkezőt is várunk csapatunkba

Céginformáció

LBT Kft :30 éve szakmailag elismert cég a piacon.

Fényképes önéletrajzokat  a lenti Jelentkezem gombra kattintva várjuk.