Feladatok

  • vevők kiszolgálása, tanácsadás
  • az alapválaszték mellett a kapcsolódó termékek értékesítése
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • áruvédelem az áruházban
  • raktározási feladatok ellátása

Elvárások

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kereskedelmi érzék
  • igény a sikerre az értékesítésben
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • vevőközpontúság, megbízhatóság, rugalmasság, kreativitás

Előnyt jelent

  • fürdőszoba-, barkács- vagy építőanyag-kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelkedő jövedelem
  • dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • stabil hátterű munkáltató (35 éves múlt)
  • felvételt követően betanulás és további képzések
  • forgalomhoz kialakított premizálás
  • kedvezmény a vállalkozás által forgalmazott termékekből.

Munkavégzés helye:

3360 Heves, Egri út 30.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Az újHáz Kovács Tüzép Kft hevesi telephelyén lévő Építők Áruházába keres

eladó
munkatársat JÓ KERESETI LEHETŐSÉGGEL.