Feladatok

Bolti eladó munkatársat keresünk Fodrászkellék-Illatszer üzleteinkbe, teljes munkaidőben.
Szeretnénk ha csapatunk egy kedves, ügyes, vidám munkatárssal bővülne.

Elvárások

Jelentkezz, ha:
  • Van eladói tapasztalatod és szeretsz is eladni
  • Precíz vagy és rendet tudsz tartani magad körül
  • Magabiztos és határozott vagy
  • Sokat mosolyogsz
  • Beszédes és kedves vagy
  • Ismered az Online pénztárgépet
  • 2-3 éves eladói tapasztalattal rendelkezel
  • Jó kommunikációs készséged van

Amit kínálunk

  • versenyképes, megbízható jövedelem
  • hosszútávú munkalehetőség
  • dolgozói kedvezmény

Fényképes önéletrajz.
Cégnév: Kallos Cosmetics Kft.