Feladatok

  • Pénztári feladatok ellátása
  • áru behordása
  • áru átvétele, kitöltése
  • üzlet tisztán tartása

Elvárások

  • legyél megbízható és pontos,
  • segítőkész és barátságos,
  • vidám, közvetlen személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság, csapatmunka
  • önálló munkavégzés nem jelent gondot számodra

Előnyt jelent

Ha tudsz önállóan is dolgozni és kezdeményező vagy, valamint az esztétikai érzék sem hátrány.
Mi inkább lassú, de precíz munkát értékeljük, mint a kapkodást :)

Amit kínálunk

  • rugalmas beosztás,
  • bejelentett teljesmunkaidős állás
  • túlóra nincs
  • nyitott közvetlen vezetőség
  • BKV bérlet teljes térítése
  • stabil fizetés
  • alap fix fizetés plusz jutalék ami teljesítmény után jár, de csak felfele.
  • jogtisztán bejelentett bér
  • Fiatalos csapat

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Németországi Euroshop üzletek (vegyeskereskedés), magyar képviselete. Üzleteink forgalmaznak konyhai eszközöket, barkács és kozmetikai termékeket, papír írószereket, gyertyákat és szezonális termékeket stb.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.
Cégnév: EURO STORE KFT