Feladatok

A 100%-ban magyar tulajdonú Univer Coop Zrt. 38 élelmiszer üzletet működtet a COOP égisze alatt. Cégünk büszke, hogy közel  500 munkatársunknak biztosítunk stabil, kiszámítható és hosszú távú megélhetést. Nálunk elsődleges szempont, hogy üzleteinkben ne csak vásárlóink, de dolgozóink is jól érezzék magukat. Jelenleg teljes munkaidős eladót keresünk Székesfehérvár, Fórum tér 1. szám alatti üzletünkbe.
A bolt vezetője és dolgozói nagy szeretettel várják új munkatársukat!

Elvárások

  • legyen kereskedelmi érzéked és szeress emberekkel foglalkozni,
  • legyen szakmai végzettséged,
  • vállald a pultos kiszolgálással és árufeltöltéssel járó feladatokat,
  • tudj udvariasan, választékosan kommunikálni,
  • légy ápolt, lelkes, motivált és elkötelezett.

Előnyt jelent

  • Előnyként értékeljük, ha van élelmiszer-kereskedelemben tapasztalatod.

Amit kínálunk

Az UNIVER-COOP ZRt. megbízható, stabil, 100%-ban magyar tulajdonú Részvénytársaság keresi azon leendő munkavállalóját, akinek fontosak amit MI kínálunk és vállalunk:

  • biztos, bejelentett, kiszámítható jövedelmet biztosítunk,
  • törvényes, pontos elszámolásokkal, megbízható munkaügyi folyamatokkal működünk,
  • segítünk és támogatunk munkádban,
  • szabad vasárnapot biztosítunk,
  • megbecsülünk és lehetőséget kínálunk előrelépésre,
  • alapbérként: bruttó 400.000,- Ft-ot ajánlunk.

Ha szimpatikusnak találod a kínálatunkat, és Te szeretnél az UNIVER csapatának tagja lenni, a jelentkezés gombra kattintás után, küldd el az önéletrajzod!

Cégnév: UNIVER-COOP Zrt.