Feladatok

Ha szeretnél családias cégünk csapatának tagja lenni, az alábbi feladatokban számítunk rád:
  • a vásárlók kiszolgálása, akár önálló munkavégzés
  • kassza kezelése, bankkártya terminál kezelése
  • termékek kihelyezése, kirakatrendezés
  • javítások felvétele
  • törtarany felvásárlás
  • adminisztratív feladatok
  • az üzlet tisztán tartása

Elvárások

Te vagy az ideális jelölt, ha
  • szeretsz üzletközpontban, elegáns környezetben dolgozni
  • tudod irányítani a beszélgetéseket
  • szereted az ékszereket
  • önállóan és csapatban is megállod a helyed
  • szeretsz emberekkel foglalkozni
  • türelmes, segítőkész és precíz vagy
  • szereted a lendületes, változatos munkanapokat
  • bírod az álló munkát

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent, ha
  • rendelkezel becsüs végzettséggel
  • ötvös vagy
  • beszélsz angolul
  • van kereskedelemben szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk

Csatlakozz hozzánk!
  • Szép munkakörnyezetben dolgozunk
  • Új szakmát adunk a kezedbe
  • Kis csapatban, családias hangulatban telnek a napjaink
  • Lehetőségünk van tanulásra, fejlődésre
  • Versenyképes a fizetésünk
  • Hosszú távon számíthatunk a cégre

Céginformáció

Cégünk Magyarország egyik legrégebbi, nívós ékszerüzlet hálózataként közel három évtizede dolgozik azon, hogy valódi értéket és minőséget képviselő termékeket kínáljon vásárlóinak. 14 üzletünkben, több, mint 70 munkavállalónk dolgozik minden nap azon, hogy ne csak az ékszer, de az ékszervásárlás is valódi élmény legyen.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatold magyar nyelvű, fényképes önéletrajzod!