Feladatok

  • Check-in és check-out, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok lebonyolítása
  • Vendégszámlák kezelése, árak, fizetési módok, terhelések ellenőrzése
  • Szállodai kassza vezetése
  • Napzárás lebonyolítása, elszámolások elkészítése, ellátmányok ellenőrzése

Elvárások

  • kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban (további nyelvek ismerete előnyt jelent)
  • nyitott, barátságos, pozitív személyiség
  • pontos, igényes, önálló munkavégzés
  • Hostware ismerete előny

Amit kínálunk

  • versenyképes, teljesen hivatalos fizetés (+ munkába járás támogatása + 13. havi fizetés)
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • kitűnő tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk.
Cégnév: JES Travel Kft - Hotel Pest inn