Mind-Diák Szövetkezet
Partnercégünk több mint 15 éves múltra tekint vissza és már több száz fős létszámmal látja el széleskörű ügyfélszolgálati és back officeos feladatait. Most Téged is várnak dinamikusan fejlődő csapatukba!

Éjszakai telefonos ügyintéző román nyelvtudással

Főbb feladatok, munkák

  • Bejövő hívások fogadása, rögzítése
  • Egyszerű banki ügyintézés pl. bankkártya vagy netbank letiltása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos, folyékony román nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel)
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől péntekig 21:00 - 7:00, szombaton és vasárnap 0 - 24
  • Előre egyeztetett 4 - 6 - 8 - 12 órás műszakok
  • Legalább heti 20 óra vállalása szükséges

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem töltötted be a 25 évet SZJA-kedvezményre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2100 Ft lesz
  • Teljesen home office-ban végezhető diákmunka
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.